Targoncavezető-raktáros (Hatvan)

Stavmat Építőanyag Kereskedelmi Zrt.

A munkavégzés helye
Hatvan
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kik vagyunk mi?
A STAVMAT közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 32 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseinkben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudunk nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez. Olyan munkatársakat keresünk, akik rátermettek a feladatokra, szeretnek és képesek csapatban dolgozni. Mi megbecsüljük a munkádat!

Dinamikusan bővülő cégünk
Targoncavezető-raktáros kollégát keres HATVANI kereskedésébe

Ezek lesznek a Te feladataid:
• a beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele
• a rá bízott technikai eszközök (pl.: targonca) rendeltetésszerű, előírásoknak megfelelő használata
• vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása
• a leltárban való részvétel
• telepvezető által kijelölt termékcsoport havi leltározásában való aktív részvétel, a munkafolyamat ellenőrzése
• raktári készletek tulajdonvédelme (tűz- és munkavédelem, környezetvédelem)

Egyéb béren kívüli juttatások

• versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)
• kiemelkedő prémiumrendszer
• akár azonnali kezdési lehetőség
• 100%-ban bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
• fejlődési lehetőség, továbbképzések
• határozatlan idejű munkaszerződés, pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
• megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
• kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
• egységes munkaruha felszerelést

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye, ideje:
• Hatvan STAVMAT építőanyag kereskedelem, teljes munkaidő

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL az [email protected] címre

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

• van raktározási, áruátvételi rutinod
• érvényes targonca-vezető jogosítvánnyal rendelkezel
• munkád lendületesen, pontosan, precízen végzed
• vezetőddel együttműködsz
• jó állóképesség, terhelhetőség, megbízhatóság jellemez
• önállóan és csapatban is szívesen dolgozol

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Ceglédi út 1-3.
1107 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: allas307
E-mail: Küldje el önéletrajzát