Építőanyag értékesítő

Stavmat Építőanyag Kereskedelmi Zrt.

A munkavégzés helye
Pécs (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan bővülő STAVMAT építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk
ÉPÍTŐANYAG ÉRTÉKESÍTŐ
munkakörbe kollégát keres a PÉCSI telephelyére.

Az értékesítéshez kapcsolódó fő feladatok:
- szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
- árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
- pénztárkezelés, számlázás
- vásárlók hatékony és gyors kiszolgálása
- a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Egyéb béren kívüli juttatások

- hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
- kiemelkedő juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, üdülési lehetőség).

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy lendületes, segítőkész csapathoz, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénye megjelölésével az [email protected] címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

- építőiparban vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
- megbízhatóság
- kiváló szakmai felkészültség, termékismeret
- jó kommunikációs készség, lendületes munkavégzés
- MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

STAVMAT Építőanyag Kereskedelmi Zrt.
Ceglédi út 1-3.
1107 Budapest