Adatgyűjtés szervező

STATEK Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Székesfehérvár, Csongrád megye, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.01.15.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
200.000-300.000 végzettségtől függő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A STATEK Statisztikai Elemző Központ Korlátolt Felelősségű Társaság alapfeladataként a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) megbízásából végez havi, rendszeres, több témára kiterjedő adatfelvételt a lakosság körében. Emellett a társaság egyéb adatfelvételi projektekben is részt vesz a KSH, vagy más megbízók számára. Az adatgyűjtők egy csoportjának közvetlen irányítására keresünk
2 fő ADATGYŰJTÉS SZERVEZŐ munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:
A felügyelete alá tartozó adatgyűjtők munkájának közvetlen irányítása, kontrollja, az összeírási munkájuk támogatása. Az adatgyűjtők kérdezéstechnikai felkészítése. Az adatgyűjtők munkájának folyamatos monitorozása, ütemes előrehaladás biztosítása, megvalósulási arányok nyomon követése a felügyelete alá tartozó munkakörzetben.
Szükség esetén javaslattétel az összeírói körzet módosítására.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• középfokú iskolai végzettség,
• jó kommunikációs készség és jó szervezőkészség, együttműködő képesség,
• kezdeményező készség, határozott, magabiztos fellépés, motiváltság,
• nagyfokú önállóság, pozitív, motiváló munkahelyi légkör megteremtésének képessége,
• informatikai ismeretek és affinitás,
• pontosság, precizitás,
• saját tulajdonú gépkocsi, jogosítvány, vezetési gyakorlat,

Az álláshoz tartozó előnyök:
• több éves adatgyűjtés-szervezői tapasztalat ,
• szociológus, vagy más releváns felsőfokú végzettség,

Amit kínálunk:
• a lakossági adatgyűjtés informatikai hátterének megújításában való részvétel,
• stabil munkahely,
• szakmai munka támogatása,
• saját gépkocsi használat esetén költségtérítés,
• együttműködésen alapuló szervezeti kultúrában való munkavégzés.

Munkavégzésre vonatkozó egyéb információk:
• Az alkalmazás módja: munkaviszony, főállású, teljes munkaidőben,
• Az alkalmazás időtartama: határozatlan idejű
• Igény esetén otthoni munkavégzés,
• munkakezdés időpontja: legkésőbb 2018. január 15.

Munkavégzés helye:
1 fő Szeged Szervezőiroda
1 fő Székesfehérvár Szervezőiroda

Az "Elküldöm az önéletrajzom" gombra kattintva, önéletrajzzal és fényképpel.
Jelentkezési határidő: 2017. december 20.

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2017.12.20. (még 5 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

KSH Központi Statisztikai Hivatalhoz tartozó cég

A cég címe

STATEK Kft.
Keleti Károly utca 5-7.
1024 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Perényi Ágota
E-mail: Küldje el önéletrajzát