logo_starjobs1.png

Varró pozíció

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autó üléshuzatok gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk varró pozícióba munkatársakat

Feladatok:

  • Varrás ipari varrógépen

Elvárás:

  • Ipari varrógépen szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • 1 műszak hétfőtől-péntekig 6:00 - 14:40

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Juttatások:

  • Alapbér bruttó 200.000 Ft/hó

  • Jelenléti prémium bruttó 20.000 Ft/hó

  • Bónusz akár bruttó 150.000 Ft/hó teljesítménytől függően

  • Ingyenes céges buszjárat több településről

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, nevét és telefonszám a [email protected] e-mail címre vagy hívja a +3620/269 6319-os telefonszámot.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Edit Nagy
E-mail: Küldje el önéletrajzát