logo_starjobs1.png

Elektromos összeszerelő

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Dunakeszi
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Multinacionális partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Fót

I. A feladat általános leirása, szerepkör:

Irányítástechnikai és diagnosztikai szekrények mechanikus és elektromos összeszerelése a megfelelő dokumentációk, rajzok, specifikációk, vevői követelmények és munkautasítások alapján.

II. Felelősségi körök:

Alkatrészek, rajzok, eljárások, cikkszámok méretek beazonosítása, vizsgálata

Mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk munkautasítások értelmezése

Alapvető kéziszerszámok használata (csavarhúzó, villáskulcs, fúrógép, saruzó/érvéghüvelyező fogók használata)

Alapvető mérőeszközök használata

Gépek, mozgatható kocsik használata

Kommunikáció és együttműködés a szervezet különböző funkcióival

Általános eljárások, szabályzatok követése/betartása, beleértve a KEM szabályokat is

ISO és CE szábályozók támogatása

Alapvető számítógépes rendszerek használata (Microsoft Windows, Office)

LEAN tevékenységek aktív támogatása

Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban, vagy írásban megbízza

III. Döntési kör:

Gyártásra vonatkozó ” Best practice” és munkautasítások használata

IV. Ellenőrzési, felügyeleti jog

Nincs beosztott

Képesség önálló munkavégzésre, a szervezeti felépítés ismerete, jó probléma megoldó képesség és hiba felismerés

V. Munkaköri elvárások:

Középfokú végzettség

Két műszakos munkarend vállalása

2-3 éves műszaki területen szerzett tapasztalat

Legalább alapfokú számítógépes ismeretek

Csapatjátékos hozzáállás

Képesség önálló munkavégzésre

Jó probléma megoldó és kommunikációs készségek

Rugalmasság

VI. Előny:

Angol nyelv alapszintű ismerete

Alapszintű SAP ismeretek

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: László Bartus
E-mail: Küldje el önéletrajzát