logo_starjobs1.png

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Prémium Pénztárcsoport kollégát keres azonnali kezdéssel ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba

Most itt a lehetőség, hogy Te is csapatunk tagja légy!

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelek hívásainak fogadása, szolgáltatások módosítása illetve adategyeztetés

  • Hívások során termékeink és szolgáltatásaink iránti igény felmérése és értékesítése

  • Személyes ügyfélszolgálati irodánkban az ügyfelek fogadása, kiszolgálása és értékesítés

  • Beérkező e-mailek és chat-en érkező megkeresések kezelése

  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Ügyfélközpontú és pozitív a hozzáállásod és gondolkodásmódod

  • Értékesítés orientált attitűdöddel rendelkezel

  • Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz

  • Fogékony vagy az új dolgokra és a rád bízott feladatokat odaadással végzed

  • Hatékonyan és gyorsan oldod meg az adódó problémákat

  • Magabiztosan használod a MS Office-t (Word, Excel)

Előny:

  • Dolgoztál már ügyfélszolgálaton és/vagy értékesítésben

  • Rendelkezel bármilyen egészségügyi végzettséggel vagy tapasztalattal

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel vagy folyamatban vannak tanulmányaid

  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerültben

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet hirdetésünk, küldd el önéletrajzodat és fizetési igényedet az [email protected] e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe