logo_starjobs1.png

Raktári műszakvezető

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nagy múltú, a logisztikai szektorban szakmailag elismert megbízónkhoz keresünk

munkatársat

Feladatok:

  • A műszakhoz tartozó munkatársak irányítása, koordinálása, ellenőrzése és fejlesztése

  • Készletnyilvántartás nyomon követése, pontosságának fenntartása

  • Szállítások előkészítése és azok mennyiségi és minőségi felügyelete

  • Az anyagmozgások nyomon követése a beérkezéstől a kiszállításig

  • A raktári folyamatok optimalizálására és a hatékonyság növelésére javaslatok megfogalmazása

  • Kapcsolattartás a megbízókkal, ügyfelekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Minimum 3 év raktári vagy logisztikai központban szerzett szakmai / vezetői tapasztalat

  • OKJ targoncavezetői (vezetőüléses, vezető állásos) jogosítvány valós vezetői gyakorlattal

  • Lean tapasztalat, ismeret

  • MS Office programcsomag felhasználói ismerete

Juttatások:

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások

  • Stabil, nyugodt, családias légkör

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

  • Munkaidő: Két műszakos munkarend (délelőtt/délután)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: [email protected]

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Péter Zana
E-mail: Küldje el önéletrajzát