logo_starjobs1.png

Létesítmény üzemeltetési munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó partnercégünk számára keresünk

létesítmény üzemeltetési munkatársat

Feladatok:

  • A telephelyen működő közmű hálózatok (víz, csapadékvíz, szennyvíz, villamos-és gáz hálózat) utak és épületek üzemeltetésének és karbantartásának szervezése, felülvizsgálatok intézése

  • A fenti rendszerekkel kapcsolatos projektek vezetése: műszaki tartalom meghatározása, kapcsolattartás tervezőkkel, külső vállalkozókkal, kivitelezés/karbantartás felügyelete

  • Kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal, hatóságokkal, a telephelyi bérlőkkel

  • Kapcsolattartás és felügyelet a telephely üzemeltetésében részt vevő vállalkozókkal

  • Jogszabályok nyomon követése

  • Dokumentumok kezelése, rendezése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég

  • Támogató vezetői és munkatársi szemlélet

  • Szakmai fejlődésre kiválóan alkalmas környezet

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezésével, valamint a fizetési igény megjelölésével a [email protected]e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Edit Nagy
E-mail: Küldje el önéletrajzát