logo_starjobs1.png

Tűzvédelmi tervező

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Tűzjelző berendezések tervezése

  • Engedélyezési-, kiviteli-, megvalósulási tervdokumentációk elkészítése

  • Hatósági engedélyeztetés ügyintézése

  • Árajánlatok készítése

  • Erőforrás igények egyeztetése, kivitelezéshez szükséges eszközök rendelése, összekészítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (min.gépész-, tűzvédelmi mérnök)

  • Min. 2 év releváns tapasztalat

  • AutoCAD, Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • Hazai jogszabályok és szabványok naprakész ismerete, nyomon követése a tűzvédelmi tervezésben

Előny:

  • Angol és/vagy német nyelv ismeret

  • Jogosítvány

  • Oltóberendezések ismerete

  • Tervezői szakvizsga, tervező jogosultság megléte

Juttatás:

  • Bérezés havi nettó 300.000 Ft-tól

  • Családias légkör

  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest XII. kerület

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzával az [email protected] e-mail címen, vagy hívja a 0620/329-5995 telefonszámot.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe