logo_starjobs1.png

Megváltozott munkaképességű kézi csomagoló

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Különféle termékek kézi
csomagolásával foglalkozó megváltozott
munkaképességű*
 munkatársakat keresünk budapesti műhelyünkhöz

Feladatok:

Beérkező termékek tárolásának biztosítása

Termékek azonosítóval való ellátása (kód, címke ragasztás)

A beérkezett anyagok, áruk le-, illetve felszedése,
kicsomagolása

Csomagolóeszközök,a szállításra váró anyagok, áruk előkészítése

Kézi csomagolás

Elvárások:

Monotóniatűrés

Munkájára igényes

Pontos munkavégzés

Megbízhatóság

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület (Határ úti metrómegállóhoz közel)

Rendelkezik komplex orvosi szakvéleménnyel, melyben szerepel az
egészségkárosodásának mértéke. (szakvéleményét NEM kérjük a jelentkezéséhez
csatolni)

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük jelentkezzen a megvaltozott-munkakepessegu-kezi-csomago_499starjobs.hu e-mail címen
vagy hívja a
06/1-456-0700 telefonszámot.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe