logo_starjobs1.png

Felnőttképzési menedzser

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Menedzser Praxis Szakkiadó és Gazdasági Tanácsadó Kft. a hazai üzleti és jogi információ szolgáltatási piac meghatározó szereplője, proaktív szemléletű, eredményorientált munkatársat keres

Feladatok:

  • tanfolyamok teljes körű szervezése és adminisztrációja

  • kapcsolattartás a képzések résztvevőivel, oktatóival, helyszínekkel

  • a képzési dokumentációk nagyon precíz vezetése, adminisztrációja

  • vizsgaszervezési feladatok,

  • képzési helyszínek látogatása,

  • jelentkezőink tájékoztatása

  • felnőttképzési, szakképzési, felsőoktatási projektek kitalálása, megtervezése, majd végrehajtása

  • projektek teljes körű menedzselése

  • nyílt tanfolyamok tervezése, menedzselése

  • hatósági szervek felé történő adatszolgáltatások

  • adminisztratív feladatok ellátása, a kapcsolódó dokumentumok pontos vezetése, ellenőrzése

  • pályázatok megvalósítása

  • riportok készítése a vezetőség részére

Téged keresünk, ha:

  • van már tapasztalatod akkreditált képzések szervezésében, adminisztrációjában

  • felnőttképzést folytató képző intézménynél szereztél gyakorlatot

  • nagyon precíz vagy az adminisztrációs területeken

  • proaktív szemlélet jellemző rád

  • alaposan ismered az MS Office programokat

  • minőségorientált szemléletű vagy

  • nyitott vagy az új technológiák megtanulására és komoly fejlődési igényed van

  • jellemző rád a precíz, hatékony, önállóan és csapatban egyaránt motivált munkavégzés

  • kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség jellemző rád

Mit nyújtunk?

  • Prémium jogi és gazdasági tanácsadást nyújtó hazai tulajdonú vállalat hátterét, amely minden munkatársunk számára lehetőséget nyújt az egyéni sikerek elérésére és egyben biztonságot is jelent.

  • A biztos háttér mellett természetesen alkalmazotti jogviszonyban történő munkavégzési lehetőséget.

  • Versenyképes fizetést, amely alapbérből és prémiumból áll

  • Kellemes, színvonalas munkakörnyezetet Budapest egyik központjában

  • Lehetőséget új innovatív projektekre önálló, kreatív kidolgozással

  • Folyamatos fejlődés lehetőségét szakmai képzésekkel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és bérigényét a felnottkepzesi-[email protected] e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe