logo_starjobs1.png

Hegesztő

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Erdőkertes, Veresegyházi utca 16
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

HEGESZTŐ munkatársakat, hosszútávra, Veresegyházra!

Gondoltad volna, hogy a világon minden 6. másodpercben felszáll olyan repülőgép, amelynek a hajtómű-alkatrészeit a General Electric (GE) Aviation veresegyházi üzemében javították?

GE Aviation 2000-ben zöldmezős beruházás keretén belül kezdte meg működését Magyarországon, fő profilja a repülőgép hajtómű-alkatrészek javítása. A Veresegyházon található üzemünk a térségben egyedüli alkatrész-javítóként támogatja a GE repülőgép nagyjavító üzemeit és a világ légitársaságait.

Fémtermékek vagy alkatrészek tisztítása, felületkezelése, galvanizálását végző berendezések beállítsa, hozzáértő kezelése és felügyelete. Vegyszerek szükség szerinti kezelése mozgatása

Munkakör célja:

Az aktuális termelési
programban meghatározott alkatrész javítási folyamatok hegesztő jogosultsági
körébe tartozó feladatok elvégzése, a technológiai és minőségbiztosítási
utasítások maradéktalan betartása mellett.

Feladatok:

  • A munkaprogramban szereplő alkatrészek javítása során, a hegesztő jogosultsági körébe tartozó műveletek teljesítéséhez szükséges gépek és berendezések és eszközök előkészítése:

  • Meghatározott hegesztési javítások elvégzése a gyártói hegesztési utasítások és egyéb munkautasítások alapján 141-es eljárással.

  • A végrehajtott műveletek dokumentálása a munkalapokon.

  • sővezetékek mechanikai javítása (csőhajlítások, csőszakaszok gyártása ill. alkatrészek cseréje, egyengetése) és az ezzel kapcsolatos vékony falú csövek hegesztése,    keményforrasztása

Elvárások:

  • Hegesztésben szerzett gyakorlat

  • Szakirányú szakmunkásbizonyítvány, AWI hegesztő végzettség (141-es eljárás)

  • Csővezetékek mechanikai javításában való jártasság

  •       Három műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hegesztés területén szerzett nemzetközi vagy európai hegesztői képesítés

  • Lángforrasztási tapasztalat

  • Angol nyelv alap szintű ismerete

    Juttatások

  • Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián felül jár)   Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

  • Járóbeteg szakellátás.

  • Nagy értékű diagnosztika.

  • Egynapos sebészet.

  • Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

  • Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)·

  • Hétvégi hazautazási támogatás.

  • Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele.

  • Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

  • Heti egyszeri gyümölcsnap

  • Családi nap és/vagy Sport nap.

  • Masszázs

  • Szemvizsgálat, szemüveg térítés

  • Évenkénti tüdőszűrés

  • Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

  • Munkabérelőleg

  • Üzemi orvosi vizsgálatok

  • Vállalati kedvezmények

  • Kedvezményes angol nyelv oktatás heti rendszerességgel.

  • Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

  • Önkéntes Pénztárak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a [email protected] címre, vagy hívja Bartus Lászlót 06 70 334 1442-es telefonszámon!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe