logo_starjobs1.png

Csoportvezető minőségellenőr

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Fót
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Beszerzéssel,
készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk fóti telephelyére keresünk

Csoportvezető Minőségellenőr

munkatársat

Elvárások:

Minimum középfokú műszaki végzettség

Műszaki rajz és specifikációk olvasási ismerete
és gyakorlata

2 éves munkatapasztalat az ipari vagy elosztási
környezetben vagy azzal egyenértékű tapasztalat

Fémtermékek ellenőrzése terén szerzett
tapasztalat

Tolómérő használatban szerzett gyakorlat

Min. középfokú angol nyelvismeret írásban és
szóban

B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

Fémalkatrészek, kötőelemek, csavarok, elektromos
termékek minőségellenőrzése: méretek, menetek, rétegvastagság ellenőrzése

Vizuális ellenőrzés

ISO 5817 szabvány (hegesztés elfogadására
vonatkozó kritériumokról) alkalmazása napi szinten

Eltérések dokumentálása

ISO audit támogatása

Csoportvezetői feladatok:

-4 fős minőségellenőri csapat felügyelete, tanítása,
koordinálása, ellenőrzése

-folyamatos kommunikáció fenntartása és szoros együttműködés
a minőségbiztosítási mérnökökkel és egyéb osztályokkal

-mérőeszközök felügyelete, nyilvántartása, eljuttatása
kalibráltatásra (kulcsos autóval)

-esetenként belföldi munkavégzés, külföldi
kiküldetés

Egyéb:

Munkavégzés helye: Fót, Ipari Park

Munkakezdés kiválasztás után azonnal

A munkába jutáshoz céges buszjárat igénybevétele
lehetséges (indulás: Blaha Lujza tér, Újpest-Városközpont) vagy útiköltség
térítés+Edenred kártya saját autó használata esetén

Munkaidő: heti 40 óra, H-P, 8:30-17:00

Versenyképes bérezés, cafeteria

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe