logo_starjobs1.png

Értékesítési tanácsadó Kecskemét

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Philip Morris International a világ egyik vezető dohányipari vállalata megbízásából keresünkÉrtékesítési tanácsadó munkakörbe kollégákat!

Érdeklődő és kezdeményező vagy? Változást tudsz hozni a cégünk és a kollégáink életébe? Ha a válaszod  igen, akkor jelentkezz hozzánk! Kiváló kommunikációval és jó problémamegoldó készséggel rendelkező munkatársakat keresünk, akiket érdekelnek az üzletfejlesztésben rejlő kihívások.

Kollégák fő feladatai:

  • Üzleti információkat adjon át partnereinek és képezze őket az üzleti partner igényei, a vállalat céljai és a rendelkezésre álló erőforrások illetve üzleti fejlesztési tervek alapján.

  • Magas színvonalú ügyfél- és tanácsadói szolgáltatással üzleti kapcsolatot építsen ki, fejlesszen és tartson fenn az összes üzleti partnerrel.

  • Úgy irányítsa az üzleti partnerekkel történő kapcsolatait, hogy az a leghatékonyabb befektetés/megtérülés arányt eredményezze a vállalat számára.

  • A kereskedőkkel közösen optimális termék portfóliót, készletszintet és láthatóságot alakítson ki annak érdekében, hogy elérje a területére vonatkozó értékesítési és piacrészre vonatkozó célokat.

 A pozíció főbb felelősségi körei:

  • A vállalat üzleti céljainak, termékeinek és márkáinak képviselete az üzleti partnerekkel történő együttműködés során annak érdekében, hogy a vállalat termékeinek és márkáinak teljesítménye maximálisan kiaknázásra kerüljön.

  • A kolléga kereskedelmi területe üzleti potenciáljának maximalizálása az üzleti partnerek fejlesztésén és üzleti tanácsadás nyújtásán keresztül

  •  Philip Morris Magyarország Kft. preferált üzleti partner státuszának kiépítése és fenntartása.

  • Kecskemét

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi)

  • Erkölcsi bizonyítvány

  • Angol nyelv ismerete és értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Juttatási
csomag

Havi béred teljesítményedtől függően, napi 8 órás
munkaidőben, akár bruttó 320 000 és 440 000 Ft között lehet. Továbbá a
próbaidőd után évi bruttó 200 000 Ft cafeteria-t, önkéntes nyugdíjpénztári
hozzájárulást és privát egészségügyi szolgáltatást is biztosítunk számodra.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát pozíció megjelölésével [email protected]  e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe