logo_starjobs1.png

PLC mérnök

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Oroszlány
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

PLC mérnök

munkatársat keresünk nemzetközi multinacionális partnerünk számára, Oroszlányi munkavégzéssel - hosszú távú munkára

Feladatok
  1. Meglévő és új berendezések vezérléstechnikai, biztonságtechnikai konfiguráció/ program elkészítése, módosítása
  2. Elektromos tervezési munkák felügyelete és ellenőrzése
  3. Elkészült berendezések első indítása, programozása, módosítása
  4. Meglévő gépek átalakítása, tervezésben való aktív részvétel
  5. Operátor interface-ek (HMI) elkészítése és folyamatos fejlesztése
  6. A berendezés üzembe helyezéséhez szükséges dokumentáció előállítása, nyilatkozatok megtétele
  7. Biztonsági rendszerek dokumentált tesztelése
  8. Adatgyűjtési rendszer kiépítésének támogatása
  9. Karbantartók, mérnökök oktatása, támogatása
  10. Programdokumentáció elkészítése
  11. Próbaüzem felügyelete
  12. 24 órás PLC készenlét biztosítása

Egyéb béren kívüli juttatások

Versenyképes fizetés.

Cafetéria.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az [email protected]  e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör és a fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  1. Villamosmérnök/műszaki informatikus mérnök/mechatronikai mérnök végzettség
  2. Munkatapasztalat vezérléstechnikai területen,
  3. PLC programozói ismeretek – főként Allen Bradley, kisebb részben Siemens S7/TIA
  4. HMI eszközök programozása, folyamatmegjelenítés
  5. Ipari buszhálózatok (Devicenet, Ethernet IP, Profibus) ismeretek
  6. Szervó, frekvenciaváltó, robottechnikai, pneumatikai ismeretek
  7. Társalgási szintű angol nyelvtudás
  8. B kategóriás jogosítvány
  9. Gyakorlat biztonságtechnikai körök kialakításában, programozásában előny
  10. Targonca vezetői engedély előny
  11. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.