logo_starjobs1.png

Raktári műszakvezető

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
XX. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szállítmányozással foglalkozó partnercégünk részére keresünk

pozícióba munkatársat

Feladatok
  • 20-25 fő raktáros munkájának irányítása, folyamatos koordinálása, ellenőrzése és fejlesztése
  • Készletnyilvántartás pontosságának fenntartása és folyamatos ellenőrzése
  • Komissiózások és szállítások előkészítésének, elkészítésének mennyiségi és minőségi felügyelete
  • Raktári anyagmozgások nyomon követése a beérkezéstől a kiszállításig
  • Folyamatos törekvés az optimalizálásra, fejődésre, a hatékonyság és minőség növelésére
  • LEAN szemlélet
  • Reklamációk megelőzése illetve kezelése

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Versényképes fizetés
  • Cafeteria
  • Stabil, biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
    • Határozatlan idejű munkaszerződés

    Információk a kiválasztási folyamatról

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a  [email protected] e-mail címre.

    Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

    A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

    Készségek és személyes tulajdonságok

    • Minimum középfokú végzettség
    • Minimum 3 év raktári vagy logisztikai központban szerzett szakmai / vezetői tapasztalat
    • OKJ targoncavezetői (vezetőüléses, vezető állásos) jogosítvány valós vezetői gyakorlattal
    • Lean tapasztalat, ismeret
    • MS Office programcsomag felhasználói ismerete
    • Hatékony döntéshozatali képesség
    • Proaktivitás

    Munkaidő:

    • Kétműszakos munkarend (délelőtt/délután)

    Munkavégzés helye:

    • Budapest XXI. kerület

    Hirdető cég

    A cég rövid jellemzése

    Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

    Az alkalmazottak száma

    200-249 alkalmazott

    A cég címe

    Pf. 1376
    1464 Budapest
    Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.