logo_starjobs1.png

Irodai asszisztens

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi betanított pozícióra:

Feladatok
  • Adminisztrációs, asszisztensi feladatok teljes körű ellátása
  • Megrendelések, nyilvántartások vezetése
  • Beérkező telefonhívások, e-mailek fogadása és továbbítása

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Bérezés: nettó 200 000 Ft
  • Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 8:00-17:00
  • Betanulási folyamat
  • Határozatlan munkaszerződés
  • Dinamikusan fejlődő biztos hátteret adó vállalat

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzával a [email protected] email címen, vagy hívjon a 0620/329-5995 telefonszámon

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Rátermettség, határozottság

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Krisztián Simonyi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.