logo_starjobs1.png

Projekt igazató

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A magyar állam számára kiemelt fontossággal bíró BMW beruházás kapcsán keresünk

Projekt igazgató

pozícióba senior, komplex projektszemlélettel rendelkező vezetőt

Feladatok

Feladatok:

·         A BMW beruházás debreceni oldalának operatív vezetése

·         Projekt management szervezet (PMO) kialakítása és Projekt Managerek vezetése

·         A fejlesztendő infrastrukturális beruházások (közművek, utak, vasút, autópálya kapcsolat, vasúti átrakó) és talajelőkészítési (lőszermentesítés, régészet, talajstabilizálás) feladatok operatív koordinációja

·         Hosszútávú PMO struktúra (szakmai kompetencia, folyamatok, infrastrukturális feltételek) kialakítása

·         Műszaki projekt menedzsment forprofit tevékenységek vezetése a várost érintő beruházások kapcsán

·         Kapcsolattartás a Debrecen városháza minden hivatali egységével, vezetőségével; a Debrecen Vagyonkezelővel; a BMW-vel; külső mérnöki és kivitelezői cégekkel; NIF-fel; Magyar Kormánnyal

Egyéb béren kívüli juttatások

Juttatások:

·         Az egyik legnagyobb hazai zöldmezős beruházás vezetése

·         Kiemelkedő bérezés

·         Béren kívüli egyéb juttatások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:

·      Tárgyaló képes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

·      Legalább 10 év projektmenedzseri tapasztalat

·      Terhelhető

·      Komplex projekt és stratégiai szemlélet

·      Jó meggyőző és kommunikációs képesség

·      Üzleti/állami környezetnek megfelelő professzionális viselkedés (pl.: BMW, kormányzat, városvezetés felé)

·      Ideálisan tapasztalat állami beruházások területén (közbeszerzés)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a [email protected]   email címre.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.