logo_starjobs1.png

Beruházási Projekt Igazgató

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A BMW beruházás kapcsán keresünk

Beruházási Projekt igazgató

pozícióba senior, komplex projektszemlélettel rendelkező vezetőt

Feladatok

·         A BMW beruházás debreceni oldalának operatív vezetése

·         Projekt management szervezet (PMO) kialakítása és Projekt Managerek vezetése

·         A fejlesztendő infrastrukturális beruházások operatív koordinációja

·         Hosszútávú PMO struktúra (szakmai kompetencia, folyamatok, infrastrukturális feltételek) kialakítása

·         Műszaki projekt menedzsment tevékenységek vezetése

·         Kapcsolattartás a Debrecen városháza minden hivatali egységével; a BMW-vel; külső mérnöki és kivitelezői cégekkel

Egyéb béren kívüli juttatások

·         Szakmai kihívást jelentő feladatok az egyik legnagyobb hazai zöldmezős ipari beruházás kapcsán

·         Kiemelkedő bérezés

·         Béren kívüli egyéb juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a [email protected] email címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

·      Tárgyaló képes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

·      Építőmérnök vagy építészmérnök vagy gépészmérnök diploma

·      Zöldmezős ipari beruházások terén szerzett tapasztalat

·      Legalább 10 év projektmenedzseri tapasztalat

·      Komplex projekt és stratégiai szemlélet

·      Jó meggyőző és kommunikációs képesség

·      Üzleti/állami környezetnek megfelelő professzionális fellépés (pl.: BMW, városvezetés felé)

·      Állami beruházások területén (közbeszerzés) szerzett tapasztalat előny

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest