logo_starjobs1.png

Bérszámfejtő

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
I. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Starjobs Magyarország Kft. humánszolgáltatási területére dinamikusan növekvő csapatába

munkatársat keres hosszútávra

Feladatok
  • Kölcsönzött dolgozói állomány bérszámfejtése
  • Munkavállalók ki és bejelentése
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése
  • TB ügyintézés
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, egyéb szervekkel

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes kávéfogyasztás

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: [email protected]

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Szakirányú végzettség
  • Min 3 év tapasztalat bér-tb-munkaügy területén
  • Cafeteria ügyintézés területén szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szinten
  • Rugalmasság, terhelhetőség, pontosság
  • Kulcsszoft bérszámfejtői program ismerete előny

  • Munkavégzés helye:

                o   Budapest IX. kerület

  • Munkaidő:

                o   Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.