logo_starjobs1.png

Éttermi betanított munkák

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Olasz étterem kollégákat keres azonnali munkakezdéssel..

Téged keresünk ha,

  • a munkádat odafigyeléssel, gondossággal végzed
  • a bizalom és megbecsülés, tisztelet, pozitív szemlélet fontos számodra, és szeretnél egy  ilyen környezetben dolgozni
  • felelős vagy, megbízható, nem hagyod cserben a csapatodat, cserébe ezt te is elvárhatod

A Győri Árkádban található olasz látványkonyhás étterembe keresünk  munkatársakat.

A munkavégzés az étterem nyitva tartása szerint történik, folyamatos, változó műszakokban, napi 8 órában.

Szakképzettség nem szükséges, a betanítás helyben történik.

Feladatok
  • Előre kiadagolt tészták, pizzák elkészítése a megadott receptek alapján
  • Saját munkatér tisztán tartása

Egyéb béren kívüli juttatások

  • bejelentett, hosszútávú munkahely

  • Fizetés: nettó 150-180.000 Ft pozíciótól függően, műszakpótlék
  • Borravaló
  • napi meleg étkezés
  • Munkaruha

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkalehetőség kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a [email protected]  e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • általános iskolai végzettség

  • pontosság

  • megbízhatóság

  • azonnali munkakezdés
  • ápolt, igényes megjelenés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.