logo_starjobs1.png

Üzletfejlesztési menedzser

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunkával foglalkozó partnercégünk részére keresünk

munkatársat

Magyarország legrégebben működő piacvezető iskolaszövetkezete.   Évente 35.000-40.000 új taggal bővül a szövetkezet, akik közül sokan már diákként megalapozzák későbbi szakmai sikereiket. A Szövetkezet célja, hogy a regisztrált diákok az érdeklődési körükhöz közel álló munkára találjanak, ugyanakkor a megbízó munkáltatók számára is a legígéretesebb fiatalok munkáját biztosítsa.

A szövetkezet ideiglenes és hosszú távú munkalehetőséget is tud biztosítani a diákok számára, de a munkáltatók jellemzően inkább hosszútávon számítanak a diák munkavállalókra.Képviseleti irodáink minden megyeszékhelyén és nagyvárosában megtalálhatók, összesen 40 helyen vagyunk jelen az országban.

-  35.000 diák dolgozik a szövetkezetben

· 35 éves fejlődés, piaci tapasztalat

· 25.000 megbízó, munkáltató partner országszerte

Tevékenységi területek:

·         Diákmunkaerő biztosítása – kölcsönzése

Szakterületek ahol a diákok dolgoznak:

·         Telefonos, adatrögzítési, irodai adminisztratív munkák

·         Fizikai munkák

·         Műszaki, gazdasági szaktudást igénylő munkák

·         Promóció (termékminta átadás, hostess munka, polcszerviz, szórólapozás)

·         Marketing, piackutatás

·         Kiadványterjesztés

Feladatok
  • Keresztértékesítés erősítése cégcsoporton belül
  • Meglévő és új ügyfelekkel való céges kapcsolattartás, új portfólió kialakítása
  • CMR menedzselése
  • Értékesítés támogatás
  • Ajánlatadás
  • Értékesítés növelésének elősegítése, folyamatok adminisztrációja
  • Szakmai támogatás
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Reklamációk kezelése
  • Szolgáltatások, opciók ismertetése, és értékesítése
  • Ügyfél tájékoztatás, ügyfelek részére tanácsadás
  • Önéletrajzok alapján történő előszűrés
  • Strukturált interjúk lebonyolítása

Egyéb béren kívüli juttatások

Mit nyújtunk?

·         A biztos háttér mellett természetesen alkalmazotti jogviszonyban történő munkavégzési lehetőséget.

·         Versenyképes fizetést, amely alapbérből és prémiumból áll

·         Kellemes, színvonalas munkakörnyezetet Budapest egyik központjában

·         Folyamatos fejlődés lehetőségét szakmai képzésekkel

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány
  • Ügyfelorientáltság szolgáltatásában szerzett több éves tapasztalat
  • Felső fokú végzettség
  • Kulturált megjelenés
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Excel és Word)
  • Megbízhatóság, diszkréció

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a [email protected]  címre!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Noémi Csaposs
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.