logo_starjobs1.png

Junior díjkönyvelő

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
XII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Innovatív és korszerű pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó Egészség -, és Nyugdíjpénztárba

keresünk Junior díjkönyvelő munkatársat

Feladatok
  • pénztárhoz érkezett befizetések és kifizetések kezelése (befizetések, kifizetések azonosítása, befizetések könyvelése, jóváírása egyéni számlára, függő tételek tisztázása, visszautalások kezelése)
  • munkáltatói szerződések kezelése
  • munkáltatói folyószámlák, egyéni számlák ellenőrzése, egyeztetése
  • csoportos beszedési megbízások kezelése
  • partnerekkel való kapcsolattartás telefonon, írásban
  • együttműködés a társterületekkel

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az [email protected] e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat, könyvelői alapismeretek
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek.
  • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés
  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése
  • pontos, hatékony, igényes munkavégzés
  • folyamatos igény a fejlődésre
  • csapatszellem, konstruktivitás
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

Munkába állás feltétele:

erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

 napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • béren kívüli juttatások;
  • bónuszrendszer;
  • folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;
  • támogató vezetői és munkatársi szemlélet;
  • nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Edina Kakulya
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.