logo_starjobs1.png

Ügyfél tájékoztató

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autókölcsönzéssel és javítással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk

munkatársat

Feladatok

·           Közvetlen, személyes ügyfélkapcsolat az autókölcsönzési szolgáltatást igénybevevő ügyfelekkel

·           Autók átadása illetve visszavétele a kölcsönzési idő leteltével a definiált folyamatoknak megfelelően

·           Reklamációkezelés

·           Ügyfelek által jelzett problémák kezelése, ügyintézése és az ügyfelek tájékoztatása

·           Feladatok adminisztrációja online rendszerben

·           Együttműködés társosztályokkal

·           Folyamatos együttműködés az operátor/irányító kollégákkal, partnerekkel, valamint a társkölcsönzőkkel.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: [email protected]

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

·           Középfokú iskolai végzettség

·           Aktív középfokú angol nyelvtudás

·           Ügyfélszolgálaton szerzett 2 éves tapasztalat előny

·           B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

·           Ügyfélközpontúság, pontosság, kiváló kommunikációs készség

·           Munkaidő: 12 órás váltott műszakban

·           Munkavégzési hely: Budapest XIV. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Péter Zana
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.