logo_starjobs1.png

Szerelő

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Gödöllő (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Honvédségi és haditechnikai járművek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat, ingyenes szállással.

Szerelő pozícióra

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettség:

  • mezőgazdasági gépszerelő
  • autószerelő
  • gépjárműszerelő

Munkavégzés helyszíne: Gödöllő

Feladatok

  • Honvédségi járművek teljes körű javítása, karbantartása,
  • Harcászati eszközök gyártása,
  • Haditechnikai eszközök műszaki állapotának felmérése
  • Gépjárművek szervizelésének ellátása, felülvizsgálata
  • Jármű műszaki vizsgára, környezetvédelmi ellenőrző vizsgálatra való felkészítése

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Gyakorlattól, tapasztalattól függően az alapbér nettó 170.000-240.000 Ft/ hó
  • Ingyenes szálláslehetőség internettel ellátott, egy-maximum kétágyas szobáinkban
  • Havonta kétszer, ingyenes hazautazás
  • 100 %-os utazási támogatás (tömegközlekedés és autó esetén is)
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő:

  • Hétfőtől – Csütörtökig napi 8,5 óra, munkakezdés reggel 07:00 óra
  • Pénteken 6 órás rövidített műszak

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát vagy elérhetőségét az [email protected] címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/269-6319-es telefonszámot.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Autószerelő, gépjárműszerelő vagy mezőgazdasági gépszerelő végzettség
  • Önálló munkavégzés,
  • Alkalmazkodóképesség, pontosság, precizitás

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.