logo_starjobs1.png

Felnőttképzési menedzser

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Menedzser Praxis Szakkiadó és Gazdasági Tanácsadó Kft. a hazai üzleti és jogi információ szolgáltatási piac meghatározó szereplője, proaktív szemléletű, eredményorientált munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok

Feladatok:

·         képzések, szakmai programok, továbbképzések, vizsgák szervezése, lebonyolítása

  • tanfolyamok teljes körű szervezése és adminisztrációja
  • kapcsolattartás a képzések résztvevőivel, oktatóival, helyszínekkel,

·         a képzési dokumentációk nagyon precíz vezetése, adminisztrációja

·         vizsgaszervezési feladatok,

·         képzési helyszínek látogatása,

·         jelentkezőink tájékoztatása

·         felnőttképzési, szakképzési, felsőoktatási projektek kitalálása, megtervezése, majd végrehajtása

·         projektek teljes körű menedzselése

·         nyílt tanfolyamok tervezése, menedzselése

·         hatósági szervek felé történő adatszolgáltatások

·         adminisztratív feladatok ellátása, a kapcsolódó dokumentumok pontos vezetése, ellenőrzése

·         pályázatok megvalósítása

·         riportok készítése a vezetőség részére

Egyéb béren kívüli juttatások

Mit nyújtunk?

·         Prémium jogi és gazdasági tanácsadást nyújtó hazai tulajdonú vállalat hátterét, amely minden munkatársunk számára lehetőséget nyújt az egyéni sikerek elérésére és egyben biztonságot is jelent.

·         A biztos háttér mellett természetesen alkalmazotti jogviszonyban történő munkavégzési lehetőséget.

·         Versenyképes fizetést, amely alapbérből és prémiumból áll

·         Kellemes, színvonalas munkakörnyezetet Budapest egyik központjában

·         Lehetőséget új innovatív projektekre önálló, kreatív kidolgozással

·         Folyamatos fejlődés lehetőségét szakmai képzésekkel

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben a munkakörben és a feladatban látja karrierje folytatásának lehetőségét, céljainak beteljesülését kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzait motivációs levelét, fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre: stj5700627@starjobs.hrszoftver.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Téged keresünk, ha:

·         nagyon precíz vagy az adminisztrációs területeken

·         előny, ha van már tapasztalatod képzések szervezésében, adminisztrációjában

·         előny, ha felnőttképzést folytató képző intézménynél szereztél gyakorlatot

·         proaktív szemlélet jellemző rád

·         alaposan ismered az MS Office programokat

·         minőségorientált szemléletű vagy

·         nyitott vagy az új technológiák megtanulására és komoly fejlődési igényed van

·         jellemző rád a precíz, hatékony, önállóan és csapatban egyaránt motivált munkavégzés és a proaktivitás

·         kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség jellemző rád

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Noémi Csaposs
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.