logo_starjobs1.png

Karosszéria lakatos

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Veresegyház
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • A GE Aviation Hungary Kft. partnerünk részére keresünk

    Karosszéria Lakatos munkatársakat, hosszútávra

    Veresegyházra.

Feladatok
  • Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrész javítási folyamat operátori feladatainak elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.
  • Végrehajtja azokat a lakatos tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott technológia megkíván.
  • Értelmezi és betartja a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásait, valamint az azokban szereplő méreteket és tűréseket.
  • Előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységeket, dokumentálja azokat.
  • Betanítást követően képes használni és üzemeltetni a gyártási/javítási technológiához szükséges készülékeket és berendezéseket az előírt utasítások/rajzok szerint ill. azokat szükség szerint számítógépen rögzíti.
  • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát.
  • Rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni.

Egyéb béren kívüli juttatások

Egy - vagy több műszak (műszakpótlékok II. m.: 14:00-22:00 30%, III. m.:  22:00- 06:00 40%.)

·       Műszakpótlékok:

Hétköznapi túlóra: 50%

Hétvégi túlóra: 100%

Vasárnapi pótlék: 50%

·      Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián felül jár)   Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

Járóbeteg szakellátás.

Nagy értékű diagnosztika.

Egynapos sebészet.

Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)

·      Hétvégi hazautazási támogatás.

·      Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele

·      Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

·      Heti egyszeri gyümölcsnap

·      Családi nap és/vagy Sport nap

·      Masszázs

  • Szemvizsgálat, szemüveg térítés
  • Évenkénti tüdőszűrés

·      Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

·      Munkabérelőleg

·      Üzemi orvosi vizsgálatok

·      Vállalati kedvezmények

·      Kedvezményes angol nyelv oktatás

Kedvezményes készpénz juttatás

Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

Erzsébet/Ajándék kártya

Önkéntes Pénztárak

Sport/ Kultúra utalvány

Iskolakezdési támogatás

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az [email protected] e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Szakmunkás bizonyítvány, fémipari végzettség.
  • Minőségirányítási eljárásoknak megfelelő dokumentáció-kezelés
  • Számítógép kezelési ismeretek
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kézügyesség
  • Terhelhetőség
  • Minimum 1 éves gyakorlat a szakterületen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.