logo_starjobs1.png

Anyag és készletgazdálkodási szakértő (délutános)

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
XII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Anyag és készletgazdálkodási munkatársat délutáni munkavégzésre (14:00-22:00)

Az Anyaggazdálkodási és tervezés szakember feladata, hogy hibátlanul megvalósítsa a gazdálkodási és készletezési tervet. Biztosítja, hogy a megfelelő alkatrészek rendelkezésre álljanak a megfelelő időben és helyen. A munkatárs felelős a megrendelések napi tervezéséért, mely során biztosításra kerül a megszakítás nélküli, optimális alkatrészellátás.

Feladatok

  • Anyagmegrendelés biztosítása

  • Készletnyílvántartás, tervezés, optimalizálás

  • Készlet felhasználás elemzés, változás előrejelzés

  • Készletváltozás figyelemmel kisérés, elavult készlet minimalizálás

  • Szállítási változások során fellépő kockázatok elemzése

  • Leltárhiány elemzés

  • NPI projektek támogatása hogy a szervizalkatrészek elérhetők a szükséges időben

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Multinacionális vállalt által biztosított munkakörnyezet

  • Home office lehetősége

  • Könnyen megközelíthető munkahely

  • Egyedi feladatok, fejlődési lehetőség

  • Cafetéria a próbaidő lejárta után

  • Kiemelt havi bér

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, [email protected] e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma üzleti, közgazdasági, nemzetközi kereskedelmi és logisztikai szakirány

  • Legalább 3 éves tapasztalatt tervezésben / beszerzésben / logisztikában

  • Haladó angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Erős analitikus és tervezési készség

  • Erős ERP (Oracle) ismeretek, különösen az ellátási lánc / anyagok tervezés modulon

  • Nagyon jártas a Microsoft Office-ban, különösen az Excel-ben

  • Ügyfélközpontú hozzáállás

  • A külföldi kapcsolattartás sajátosságai miatt folyamatos délutáni munkavégzés (14:00-22:00)

  • Legalább egy üzleti intelligencia jelentést készítő eszköz (Tableau, MS Access, Business Objects) ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.