logo_starjobs1.png

Főkönyvelő munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
V. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi könnyűfémszerkezeteket gyártó partnerünk részére keresünk

Főkönyvelő munkatársat keresünk

Feladatok

Főbb feladatok:

-          könyvelési csoport irányítása és szakmai támogatása

-          adóbevallások készítése (Áfa negyedéves, közösségi bevallás, TA, iparűzési adó)

-          házipénztár könyvelése (forint és devizapénztár)

-          heti, havi és negyedéves zárásokban való aktív közreműködés,

-          könyvvizsgálat során közreműködés,

-          törvényi előírásoknak megfelelő szabályzatok elkészítése, aktualizálása

-          KSH, MNB bevallások készítése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes bérezés

Információk a kiválasztási folyamatról

- Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Szakmai elvárások:

 - felsőfokú közgazdasági végzettség és mérlegképes könyvelői végzettség

 - 5 éves főkönyvelői tapasztalat, 2-5 milliárd forint árbevételű gyártó cégnél,

 - Sap ismeret (legalább 3 éves tapasztalat)

 - naprakész adózási ismeretek

 - önálló, precíz munkavégzés, és csapatszellemiség

- határidők pontos betartása

 - angol vagy német nyelvismeret előnyt jelent

- Munkavégzés helye: Bp., 6. kerület

- Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.