logo_starjobs1.png

Ügyfélszolgálati munkatárs ( Liszt Ferenc )

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

 Ügyfélszolgálati munkatársakat

Feladatok

·         szerződések írása

·         számlák készítése

·         ügyfelek kiszolgálása magyar és angol nyelven

·         kassza kezelése

·         gépjárművek kiadása/visszavétele

·         statisztikák készítése

·         céges levelek kezelése

·         autó kulcsok megfelelő tárolása

·         egyéb back office jellegű feladatok ellátása

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a [email protected] e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és kerület megjelölésével illetve fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

·         min. középfokú végzettség

·         min. középfokú aktív angol nyelvtudás

·         B kategóriás jogosítvány ( min. 1-2 éves gyakorlattal)

·         felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·         előny: alap, vagy középfokú német nyelvtudás

·         Munkavégzés helye:  Budapest, 18. kerület Liszt Ferenc repülőtér

·         Munkaidő: Reptéri irodában hétfőtől péntekig, napi 12 órás munkarendben, páros héten            sze- csüt-pén 8-20, és páratlan héten h-k-szo-vas 8-20

·         Munkakezdés kiválasztás után azonnal

·         Versenyképes bérezés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.