logo_starjobs1.png

Bill of Materials Specialist

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy multinacionális nagyvállalat keres munkatársat

Anyagjegyzék tervező

pozícióba

Feladatok

-Anyagjegyzékek elkészítése

-A mérnök kollégák támogatása a tervdokumentációk elkészítésében és archiválásában

-A különböző PLM rendszerekkel elkészített anyagjegyzékek szinkronizálása

-A beszállítói lánc anyagjegyzékkel kapcsolatos támogatása

-Együttműködés a raktárral és anyaggazdálkodással

Egyéb béren kívüli juttatások

-Versenyképes jövedelem

-Cafetéria

-Innovatív munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

Kapcsolattartó: Erős Gábor

Jelentkezés: stj4100493@starjobs.hrszoftver.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

-Mérnöki/tudományos felsőfokú végzettség vagy elektromos/elektronikai/telekommunikációs/informatikai területen szerzett technikusi végzettség.

-Számítógépes ismeretek (MS Office, Enterprise Systems)

-Product Lifecycle Management eszközökben (pl. TeamCenter Engineering) való jártasság, SAP PLM előny

-ERP rendszerekben szerzett tapasztalat (SAP, Oracle)

-CAD rendszerek ismerete

-Középfokú angol nyelvismeret

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csaposs Noémi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.