logo_starjobs1.png

Motoros futár

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Olasz látványkonyhás éttermünkbe keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Munkaidő: heti 5 nap, napi 8 óra, több műszakos munkarend
  • Választható munkavégzési hely: Budapest (Deák tér, Mom Park, West End, Kolosy tér)

Téged keresünk ha,

  • a munkádat odafigyeléssel, gondossággal végezd
  • a bizalom és megbecsülés, tisztelet, pozitív szemlélet fontos számodra, és szeretnél egy  ilyen környezetben dolgozni
  • felelős vagy, megbízható, nem hagyod cserben a csapatodat, cserébe ezt te is elvárhatod

  • Megrendelt ételek kiszállítása megadott címre

  • A kiszállításhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Akár Nettó 210.000 Ft. (nettó 180.000 Ft + jutalék a teljesítmény alapján)
  • Ingyenes étkezés biztosítása
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges motorok, munkaruha használata
  • Munkaidő: az étterem nyitva tartása szerint történik, változó műszakokban.
  • heti 40 órában
  • Munkavégzés helyszíne: III. kerületi vagy V. kerületi étterem

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az  [email protected]  e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Alapfokú iskolai végzettség

  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat

  • Helyismeret

  • Pontosság

  • Megbízhatóság

Előny:

  • Azonnali munkakezdés

  • Hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.