logo_starjobs1.png

Sofőr

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk alábbi pozícióra:

Sofőr

Feladatok
  • Fagyasztott termékek Budapest és vonzáskörzetébe tartozó boltokba történő kiszállítása
  • Kiszállításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

  • Szállítólevelek kezelése: átvétele a raktárból, leadása és igazoltatása a boltban, igazolt szállítólevelek leadása az adminisztrátornak

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Bérezés: bruttó 235 000 Ft/ hó
  • Egy műszakos munkarend: 6 órás munkaidő (reggel 4 órás vagy 5 órás kezdéssel)
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Azonnali munkakezdés

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az stj1800610@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség

Előny:

  • C kategóriás jogosítvány és GKI kártyája megléte

Telephely, indulás: Törökbálint

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Edit Nagy
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.