logo_starjobs1.png

Telefonos értékesítő munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az országosan 2. legnagyobb egészségcélú megtakarításokat kezelő és dinamikusan fejlődő PRÉMIUM Pénztárakhoz azonnali kezdéssel

Telefonos értékesítő munkatársakat

keresünk!

Feladatok

  • Kiszámítható és megbízható pénzügyi megtakarításokat kezelő cégcsoportunk ügyfeleinek megkeresése: keresztértékesítés, befizetés-ösztönzés;

  • Szolgáltatásaink iránti figyelem felkeltése, bemutatása;

  • Hívásokhoz kapcsolódó, minimális adminisztráció;

Egyéb béren kívüli juttatások

  • 100%-ban bejelentett, versenyképes alapfizetés;

  • 8 órás, bejelentett munkavégzés

  • Teljesítményarányos, motiváló jutalékrendszer;

  • Féléves bónuszrendszer;

  • Béren kívüli juttatások;

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;

  • Szakmai képzés, személyre szabott oktatás és felkészítés, belső továbbképzések;

  • Támogató vezetői, munkatársi szemlélet;

  • Azonnali kezdési lehetőség;

  • Nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés.

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkába állás feltétele:

  • Erkölcsi bizonyítvány kiváltása.

Munkaidő:

  • Hétköznapokon, napi 8 óra.

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület.

Amennyiben szeretnél ehhez a sikeres csapathoz csatlakozni, és hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod fizetési igénnyel együtt az stj0426@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Minimum középfokú végzettség;

  • Hasonló munkakörben, telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat (pénzügyi, vagy gazdasági végzettség előny);

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);

  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, udvarias, magabiztos fellépés;

  • Ügyfélközpontú szemléletmód.

Szolgáltatásunk, amelynek célja az egészség- és nyugdíjcélú megtakarításokat támogató megoldások nyújtása, egyre szélesebb körben népszerű. Kiszámítható, ügyfélbarát pénzügyi terméket kínálunk ügyfeleinknek, melyet jó szívvel és kiemelkedő sikerességgel értékesít meglévő csapatunk.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Edina Kakulya
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.