logo_starjobs1.png

Raktáros

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

RAKTÁROS munkatársat, hosszútávra

A légügyi hatóságok által előírt hajtómű alkatrészek:

- A társasági eljárásoknak megfelelő bevételezése, nyilvántartása, kiadása a termelés felé

- Vevői rendelések szakszerű nyilvántartásba vétele és kiszállításra előkészítése

Feladatok

Bevételezés:

• Bejövő szállítmány minőségének ellenőrzése,

• Céghez beérkező mindennemű anyag átvétele, fuvar kísérő okmányok nyilvántartása,

• Direkt anyagok bevételezése, kiadása, minőséget tanúsító bizonyítványok nyilvántartása,

• Leltározásban való részvétel,

• Anyagmozgatás, anyagok szállítása raktárok között,

• Karanténraktár kezelés (betárolás, követés, anyagok kitárolása),

• Raktáron lévő anyagok lejárati idejének figyelése.

Kiszállítás:

• Kimenő szállítmányok, vevői igényeknek való előkészítése (csomagolás, okmány előkészítés),

• Kimenő szállítmány minőségének ellenőrzése,

• Vámkezeléshez szükséges alap adatok biztosítása.

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Bérezés: versenyképes bér
  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Információk a kiválasztási folyamatról

Előny:

• Releváns raktárosi tapasztalat

• Logisztikai alapismeretek (raktározás)

• Vegyianyag kezelési ismeretek

• Jó kommunikációs készség

• Microsoft office alkalmazások, web alapú alkalmazások

• Precíz munkavégzés

• Szakirányú (raktározástechnika, készletezési szoftverek) ismeretek

• Angol nyelvismeret

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

• Középfokú szakirányú végzettség

• Targonca vezetői jogosítvány és gyakorlat

• Műszaki munkatapasztalat

mennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0900529@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével vagy érdeklődjön a 06 70 334 1442 telefonszámon.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: László Bartus
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.