logo_starjobs1.png

Szemcseszóró/csiszoló operátor

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Szemcseszóró/Csiszoló Operátor munkatársakat, hosszútávra

Az aktuális termelési programban meghatározott repülőgép hajtómű alkatrész javítási folyamatban lévő alkatrésztisztítás-szemcseszórás operátori feladatainak elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.

Feladatok

  • Szemcseszóró gépek működtetése (beállítása és felügyelete)

  • Manuális és automatizált száraz szemcseszórás

  • Bevonatolás előkészítése (maszkolás)

  • Bevonatolt termékek utómunkálatainak elvégzése

  • Egyéb szemcseszóráshoz és csiszoláshoz kapcsolódó technikai feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Bérezés: versenyképes bér

  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0363@starjobs.hrszoftver.hu  e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Karosszéria lakatos végzettség vagy fémipari végzettség

  • Alap szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)

  • Kézügyesség

  • Három műszakos munkarend vállalása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: László Bartus
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.