logo_starjobs1.png

Szervizes/leszedő

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Betanulható látványkonyhai munkára keresünk szervizes munkatársat.

Téged keresünk ha,

  • a munkádat odafigyeléssel, gondossággal végezd
  • a bizalom és megbecsülés, tisztelet, pozitív szemlélet fontos számodra, és szeretnél egy  ilyen környezetben dolgozni
  • felelős vagy, megbízható, nem hagyod cserben a csapatodat, cserébe ezt te is elvárhatod

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Munkaidő: heti 5 nap, napi 8 óra, több műszakos munkarend
  • Választható munkavégzési hely: Budapest (Deák tér, Mom Park, West End, Kolosy tér)
  • Vidékiek jelentkezését is várjuk, a közelben munkás szálló található, saját költséggel igénybe vehető. Bővebb tájékoztatást telefonon tudunk adni.

Feladatok
  • asztalok tisztán tartása, lepakolása
  • fűszernövények kicserélése
  • olajok feltöltése
  • pultok és hűtőszekrények feltöltése

Egyéb béren kívüli juttatások

Mit nyújtunk számodra?

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kiszámítható műszakok
  • Munkaidő: Heti 5 nap/8 óra munkavégzés
  • Kezdő fizetés nettó 150.000 Ft
  • Folyamatos bérfejlesztés
  • Műszakpótlékok
  • Két hetes betanulási idő
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Borravaló arányosan elosztva a munkavállalók között
  • Munkaruha
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezését elküldheti fényképes önéletrajzzal az stj0071@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • motivált, pörgős személyiség
  • jó állóképesség
  • monotonitás tűrés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Gizella Huba
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.