logo_starjobs1.png

Tűzoltó készülék karbantartó

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi betanított pozícióra:

Feladatok
  • Tűzvédelmi eszközök karbantartása
  • Karbantartási feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Előny: erős műszaki ismeret

Egyéb béren kívüli juttatások

      • 1 műszakos munkarend: Hétfőtől-péntekig napi 8 óra
      • Bérezés nettó 140 000 Ft-tól
      • Betanulási folyamat
      • Határozatlan munkaszerződés
      • Dinamikusan fejlődő biztos hátteret adó vállalat

      Információk a kiválasztási folyamatról

      Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát vagy elérhetőségét a stj1800501@starjobs.hrszoftver.hu  e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/329-5995-es telefonszámot.

      A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

      Készségek és személyes tulajdonságok

      • Középfokú végzettség
      • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
      • Igényes, precíz munavégzés

      Munkavégzés helyszíne: Budapest

      Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

      Hirdető cég

      A cég rövid jellemzése

      Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

      Az alkalmazottak száma

      200-249 alkalmazott

      A cég címe

      Kapcsolat

      Kapcsolattartó személy: Krisztián Simonyi
      E-mail: Küldje el önéletrajzát
      Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.