logo_starjobs1.png

Compliance coordinator

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Fót
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Compliance coordinator munkatársakat.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,

  • Környezetvédelmi dokumentációk beszerzése

  • Az adatgyűjtési folyamat nyomonkövetése és gyorsítása

  • Adatok rendszerezése Excelben, jelentések készítése

  • Együttműködés az amerikai mérnökséggel és a beszerzéssel

  • Együttműködés a begyűjtött dokumentációkat kezelő külsős céggel

  • Munkavégzés SAP-val, az új modul tesztelésében való aktív részvétel

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a stj0230@hrszoftver.hu  e-mail címre a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • BSc diploma.

  • Microsoft Office haladó szintű ismerete (főleg Excel nagy mennyiségű adat rendszerezése, szűrők használata)

Előnyt jelent:

  • SAP használatában való gyakorlat

  • A REACH és RoHS európai környezetvédelmi rendeletek ismerete

Munkavégzés helye: Fót

Pályakezdők jelentkezését várjuk

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.