logo_starjobs1.png

Könyvelő/Pénzügyi munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
V. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi könnyűfémszerkezeteket gyártó partnerünk részére keresünk

Könyvelő/Pénzügyi munkatársat keresünk

Feladatok

Főbb feladatok:

-          bejövő számlák iktatása feldolgozása és könyvelése

-          banki átutalások kezelése, elektronic banking rendszerben és bankkivonatok könyvelése

-          házi pénztár vezetése (forint és devizapénztár)

-          napi, heti cash-jelentések készítése Excelben

-          vevői folyószámlák kezelése és figyelemmel kísérése, kapcsolattartás vevőkkel

-          szállítói folyószámlák figyelemmel kísérése és kezelése, egyeztetés a szállítókkal

-          Excelben történő kimutatások készítése, napi és heti rendszerességgel

Egyéb béren kívüli juttatások

·         Versenyképes bérezés

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:

  •         Stabil cég
  •         Jó csapat
  •          Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Szakmai elvárások:

-          felsőfokú közgazdasági végzettség és mérlegképes könyvelői végzettség

-          2-3 éves könyvelési/pénzügyi munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

-          magabiztos Excel tudás

-          jó kommunikációs képesség

-          terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzési képesség

-          csapatszellemiség

  •   Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben
  • Munkavégzés helye: Bp., 6. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.