logo_starjobs1.png

Raktáros - targoncás

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Fót
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő, csomagolástechnikával foglalkozó, nemzetközi hátterű partnercégünkhöz a NEFAB PACKAGING HUNGARY Kft-hez keresünk azonnali kezdéssel, az alábbi munkakörbe munkatársakat:

Raktáros – targoncás pozíció

Munkavégzés helye: Fót, East Gate Ipari park

Önt keressük, ha:

  • Szeretne egy olyan munkahelyet, ahova nem csak dolgozni jár, hanem céges csapatépítő programokra,
  • Emberközpontú vezetőséget szeretne, akik megbecsülnek és meghallgatnak,
  • Szeretné fizetését kiegészíteni pluszjuttatásokkal,
  • Nehezen tudja megoldani a bejárást és kényelmesebb lenne céges busszal az utazás,
  • Hosszú távú munkalehetőséget akar, mert elege van a túlórázásból,
  • Bejelentett, modern, kulturált munkakörülmények között szeretne dolgozni,
  • Dohányzik, és több részletben szeretné kivenni szabad idejét,

Ha a válasz igen, jelentkezzen!

Feladatok
  • Anyagmozgatás
  • Raklapos kiszedés
  • Rakodás
  • Csomagolás
  • Termékek átvétele,ellenőrzése – címkézése
  • Betárolás
  • Árukiadás
  • Termelés ellátása
  • Leltározásban való részvétel

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Bruttó órabér: 1.200 Ft/óra, mely havonta  nettó kb. 128.000 Ft
  • Próbaidő után bruttó 20.000 Ft/hó Cafeteria
  • Jó teljesítmény esetén béremelésre van lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat, amely Újpest központ metrómegállótól indul
  • Közös céges programok
  • Azonnali munkakezdés
  • Képzési, sportolási lehetőség
  • Közelben étterem található, amely már a reggeli órákban nyitva van
  • Kulturált munkahelyi körülmények (öltöző, zuhanyzó, pihenő helyiség)

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát az stj4200590@starjobs.hrszoftver.hu

email címre, vagy keressen minket a 20/396-1134–es telefonszámon.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Targoncavezetői jogosítvány

  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Megbízhatóság,
  • Érdeklődés a raktározási folyamatok iránt

Előny:

  • Magas raktárban szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Gizella Huba
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.