logo_starjobs1.png

Alkalmazott ügyvéd

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, budai ügyvédi iroda megbízásából keresünk hosszútávra

kollégát

Feladatok

Feladatok:

  • Okiratok szerkesztése, véleményezése, fordítása
  • Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • Jogi tanácsadás magyar és angol nyelven

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit partnerünk kínál:

  • Jelentős szakmai tapasztalat és tudásanyag szerzése, gyógyszerjog, egészségügyi jog, reklámjog, munkajog és adatvédelem területén
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kellemes irodai környezet

Információk a kiválasztási folyamatról

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az [email protected] címre!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:

  • Friss jogi szakvizsga vagy 1-2 éves alkalmazott ügyvédi tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Proaktív elkötelezett személyiség
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Power Point) ismeretek

Előnyt jelent:

  • Gyógyszerjogi ismeretek, versenyjogi és szerzői jogi ismeretek

Egyéb:

·         Munkavégzés helye: Budapest I. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.