logo_starjobs1.png

Beugrós Diszpécser

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
XII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest XIII. kerületében lévő különböző felvonó berendezésekkel foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkavállalókat

Beugrós Diszpécser pozícióra

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Feladatok

  •  Diszpécser csapatban jelentkező hiányzások (szabadság, betegség) helyettesítése, havi körülbelül 3-4 alkalommal, 24 órás szolgálatban.
  • hibabejelentések telefonon történő felvétele, rögzítése, továbbítása az ügyeletes munkatársnak
  • recepciós és porta szolgálat
  • beérkező telefonhívások fogadása, továbbkapcsolása
  • vendégek, futárok fogadása, csomagok átvétele
  • vonatkozó, adminisztratív feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Bérezés: bruttó 1 300 forintos órabér, amely alkalmanként bruttó 31 200 Ft
  • Kényelmes, modern munkakörnyezetet
  • Barátságos, segítőkész, támogató csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a stj4200576@starjobs.hrszoftver.hu email címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Határozott személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Microsoft Office ismerete
  • Monotonitástűrés
  • Havi 3-4 alkalom vállalása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.