logo_starjobs1.png

Ügyvédjelölt

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, budai ügyvédi iroda megbízásából keresünk hosszútávra

kollégát

Feladatok

Feladatok:

·         Okiratok szerkesztése, véleményezése, fordítása

·         Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven

·         Jogi tanácsadás magyar és angol nyelven

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit partnerünk kínál:

·         Jelentős szakmai tapasztalat és tudásanyag szerzése, gyógyszerjog, egészségügyi jog, reklámjog, munkajog és adatvédelem területén

·         Kihívást jelentő, változatos feladatok

·         Hosszú távú karrierlehetőség

·         Kellemes irodai környezet

Információk a kiválasztási folyamatról

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az [email protected]  címre!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:

·         Legalább 1 éves ügyvédi irodában szerzett ügyvédjelölti tapasztalat

·         Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

·         Proaktív elkötelezett személyiség

·         Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Power Point) ismeretek

Előnyt jelent:

·         Gyógyszerjogi ismeretek

Egyéb:

·         Munkavégzés helye: Budapest I. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.