logo_starjobs1.png

Call-centeres munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Üzletviteli és vezetési tanácsadással foglalkozó partnerünk részére keresünk hosszú távra

Call-centeres munkatársakat

Feladatok

·         Beérkező hívások kezelése, fogadása

·         Partnerek teljes körű tájékoztatása, ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

·         Panaszkezelés

·         Egyéb back office jellegű feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

·         Kiemelt bérezés

·         Versenyképes juttatási csomag

·         Utazási támogatás

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a stj1400518@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

·         Min. középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány

·         A Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

·         Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

·         Monotonitástűrés, pontosság, problémamegoldó készség

·         Türelmes, ügyfélorientált, udvarias, segítőkész, empatikus magatartás

Előny:

·         Hasonló területen szerzett tapasztalat. (személyes vagy telefonos ügyfélszolgálat, call-center)

·         Angol nyelv ismerete

·         Munkavégzés helye: Budapest

·         Munkarend: teljes- vagy részmunkaidő, többféle beosztásban (nappali, délutános, éjszakai, hétvégi munkavégzés)

·         Pályakezdőket is várunk!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Pf. 1376
1464 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csaposs Noémi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.