logo_starjobs1.png

Festő-Operátor

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Veresegyház, Gödöllő
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Veresegyházára multinacionális céghez keresünk Festő illetve Fényező kollégákat

Feladatok
  • Hajtómű alkatrészek minősítése, (festés minőségének ellenőrzése)
  • Szárító kemence kezelése.

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Versenyképes jövedelem
  • Harmadik hónaptól cafetéria
  • Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • Budapestről való bejárás támogatása
  • Előrelépési, képzési lehetősége

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a stj0900539@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Érdeklődni Bartus Lászlónál a 06 70 334-1442-es telefonszámon lehet.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány (festő)
  • Nyitott hozzáállás az új ismertek elsajátítása iránt.
  • Precíz munkavégzés.
  • Alapszintű számítógépes felhasználói ismeretek.
  • Kézi festékszórásban szerzett tapasztalat.

Előny:

  • Jármű fényező vagy Ipari fényezői végzettség.
  • Folyamat fejlesztési ismeretek.
  • Több éves kézi festékszórási gyakorlat.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.