logo_starjobs1.png

Asszisztens

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
120, Budapest VI. kerület, V. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több évtizedes múltra visszatekintő, kiemelkedően magas szakmai színvonalat nyújtó ügyvédi iroda megbízásából keresünk

Asszisztens

munkatársat

Feladatok

·         Pályázati projektek menedzselésese, adminisztrációja, határidők nyomon követése

·         Folyamatos kapcsolattartás a megbízóval és az alvállalkozókkal

·         Bejövő és kimenő telefonhívások, e-mailek és faxok kezelése

·         Iktatással kapcsolatos adminisztráció, levelek kezelése

Egyéb béren kívüli juttatások

·         Utazási költségtámogatás

·         Cafeteria

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj1300535@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

·         Microsoft Word és Excel felhasználó szintű ismerete

·         Minimum középfokú végzettség

·         Minimum 2 éves asszisztensi tapasztalat

·         Felhasználó szintű számítógépes ismeret

·         Monotonitástűrés szükséges

·         Jó kommunikációs készség

·         Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

·         Ügyvédi irodában szerzett asszisztensi tapasztalat

·         Munkavégzés helye: VI. kerület

·         Munkaidő: csúsztatott munkarend: 8:00-19:00

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Péter Zana
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.