logo_starjobs1.png

Targoncás-raktáros

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Gyál
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyáli ipari parkba keresünk raktározással foglalkozó partnerünk számára kollégákat.

  • Munkavégzés helye: 2360 Gyál 7100/D hrsz - Cargo-partner raktárak
  • Megközelíthetőség: Autó illetve céges busz
  • Műszakok, munkaidő: Autóval bejárók esetében: 6:00 - 14:45 (45 perces ebédszünettel), és 14:15 - 22:00 (45 perces ebédszünettel)

                                                Busszal bejárók esetében: 8:15 - 17:00 (45 perces ebédszünettel)

Feladatok

Raktári költözés során mindennemű raktárosi munka (kézi és gépi rakodás - pakolás, leltár)

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Bejelentett, hosszútávú munkahely
  • Megfelelő targonca papírral a fizetés bruttó 240.000 Ft / hó
  • Jogosítvány nélkül 220.000-240.000 Ft (tanulmányi szerződéssel a jogosítvány megszerezhető)

  • Cafetéria: 6. hónapot követően időarányosan évi bruttó 300.000Ft

Információk a kiválasztási folyamatról

Azonnali munkakezdés.

Jelentkezés: [email protected], e-mail címen vagy telefonon a +3620/269-6319-es számon

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Alapfokú végzettség
  • Homlok és magasemelésű targonca engedély

  • A szükséges jogosítványok megszerzését támogatjuk, Ezek hiányában kézi raktározást végezhetnek

Pályakezdők és vidékiek jelentkezését is várjuk, a közelben munkás szálló található, saját költséggel igénybe vehető.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.