logo_starjobs1.png

Pénzügyi és kontrolling munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
114, Nyírbogdány, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Műanyag termékek gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónknak keresünk

Pénzügyi és kontrolling munkatársat

Feladatok

-          Kereskedelmi folyamatok számszaki, ellenőrzése

-          Pénzügyi statisztikai adatok összeállítása

-          Kimenő számlák készítése

-          Bejövő számlák és levelezés kezelése

-          Táblázatok, kimutatások elkészítése

-          Kapcsolattartás a külsős könyvelő partnerrel

-          Részvétel a vállalatirányítási rendszer bevezetésében, és karbantartásában

-          Kapcsolattartás az anyavállalattal

-          Vevői, beszállítói kommunikáció

-          Vevői, beszállítói panaszkezelés

-          Prezentációk előkészítése, egyeztetése, készítése

-          Árlisták készítése és karbantartása

-          Irodai iratok rendszerezése, tárolási rendszer kiépítése és karbantartása

-          Bejövő, kimenő levelezés rendszerezése, postakönyv vezetése

-          Részvétel a különböző megbeszéléseken, jegyzőkönyv vezetés

-          Ügyvezetői asszisztensi feladatok ellátása

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fizetési igény megjelölésével a stj1300534@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

-          Pénzügyi ismeretek és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség

-          Minimum erős középfokú angol nyelvtudás

-          Minimum 5 éves munkatapasztalat

-          Jogosítvány és gépjármű a munkába járáshoz

-          Terhelhető, nyugodt személyiség

-          Flexibilitás

-         Munkavégzés helye: Nyírbogdány

-         Munkaidő: napi 8 óra

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Péter Zana
E-mail: Küldje el önéletrajzát