logo_starjobs1.png

Vevői kintlévőség adminisztrátor

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
113, Fót
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Beszerzéssel,
készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

VEVŐI KINTLÉVŐSÉG ADMINISZTRÁTOR

munkatársakat Fótra hosszú távra

Feladatok

• Vevői és korrekciós számlák kiállítása, postázása;

• Vevői kifizetések (bejövő utalások) könyvelése;

• Vevői kintlévőség és reklamációk kezelése; (angol és magyar nyelven)

• Vevők és beszállítók adatainak karbantartása;

• Vevők kezelésére vonatkozó belső szabályzatok betart(at)ása;

• Hóvégi zárásokban való aktív részvétel.

Egyéb béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a stj1400482@starjobs.hrszoftver.hu   e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

min. Középfokú végzettség

Középfokú aktív angol nyelvtudás

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
kiemelten excel

Kimagasló kommunikációs készség

Pályakezdőket is várunk!

Előny:

• Szakirányú végzettség;

• Hasonló munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalat;

• Vállalatirányítási rendszerben való tapasztalat (ORACLE/QAD);

• SSC-ben vagy nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat;

• További európai nyelv ismerete (német, olasz, francia, spanyol)

·         Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 óra

·         Munkavégzés helye: Fót

·         Nemzetközi munkakörnyezet

·         Fiatalos légkör, dinamikus, összetartó csapat

·         Versenyképes kompenzációs csomag

·         Munkakezdés kiválasztás után azonnal

·         A munkába jutáshoz céges buszjárat (Blaha és Újpest) igénybevétele lehetséges vagy útiköltség térítés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Katalin Karácsonyi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.